Firma Profili

efe_cam_kirkagac_h5201EFE CAM – Ümit Armağan

Kuruluş: 2009

Cam, yüzyıllardan bu yana sanatın, inceliğin ve zevkin sembolü olarak hayatımızda yer alıyor. Cam ustalarının özenerek ortaya koyduğu ve her bir ustanın sanatçı ruhunu ortaya koyarak ortaya çıkardığı eserler, hayatımızın hemen her alanında dün olduğu gibi bugün de yerini almaya devam ediyor. Bu duyguları taşıyan ustalar, Efe Cam’da camın ruhuna ilk defa 2009 yılında üflediler ve gönül birliğinin ardından şirket kuruldu.

Sektörün önde gelen ihracatçıları arasında olmanın haklı gururunu yaşayan Efe Cam, bunun yanı sıra yurt içinde de günden güne artan müşteri sayısı ile sektörde yer alan öncü kuruluşlara da hizmet vermeye devam ediyor. Benzersiz tasarımlarıyla ürün çeşitliliğini arttıran Efe Cam, üretim sahasından ayrı bir lokasyonda yer alan 400 metrekarelik dekorasyon tesisinde kendine özgün tasarımlarını ortaya koyarak tasarım konusunda sektörün taklit edilen firması özelliğini taşımaktadır.

Genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün daha da büyüyen Efe Cam, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir. Kalitede mükemmellik anlayışı ile çalışmalarını gerçekleştiren Efe Cam, cam sektöründe geçmişten gelen tecrübesiyle kendini sürekli yenileyerek marka değerini her geçen gün arttırmaktadır. Klasik çizgiyi moderniteyle buluşturan Efe Cam, müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere klasik çizgileri modern çizgilerle buluşturarak dünya pazarının etkili oyuncularından biri olmayı başardı.

efe cam kırkağaç manisa

Efe Cam | Hayata Farklı Pencereden Bakın !